calendar
Wyszukiwarka
Opole
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Opole

Znaleziono 136 ofert
aktualne
589 000 zł
56.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Centrum
aktualne
589 000 zł
56.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Centrum
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10461.81 zł
Szczegóły oferty
aktualne
789 000 zł
72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Centrum
aktualne
789 000 zł
72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10958.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
420 000 zł
51.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Centrum
aktualne
420 000 zł
51.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8100.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
545 000 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
aktualne
545 000 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8790.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
460 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Bliskie Zaodrze
aktualne
460 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Bliskie Zaodrze
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8518.52 zł
Szczegóły oferty
aktualne
660 000 zł
71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, ZWM
aktualne
660 000 zł
71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, ZWM
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9295.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
730 000 zł
79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Bezpieczne
aktualne
730 000 zł
79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Bezpieczne
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9240.51 zł
Szczegóły oferty
aktualne
799 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Gosławice
aktualne
799 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Gosławice
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12682.54 zł
Szczegóły oferty
aktualne
823 600 zł
134 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
aktualne
823 600 zł
134 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 6
  • Cena za m2 6146.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
480 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
aktualne
480 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
550 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
aktualne
550 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11458.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 049 000 zł
84.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Centrum
aktualne
1 049 000 zł
84.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12443.65 zł
Szczegóły oferty