Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Opole
Znaleziono 136 ofert

262 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Zaodrze
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5574.47 zł
Szczegóły oferty

525 000 zł
82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Kolonia Gosławicka
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 6402.44 zł
Szczegóły oferty

342 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Centrum
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6107.14 zł
Szczegóły oferty

479 000 zł
108 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Opole, Centrum
Piętro 1p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 4435.19 zł
Szczegóły oferty