Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Rzeszów
Znaleziono 159 ofert

1 112 843 zł
62.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
Piętro 8p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 17900 zł
Szczegóły oferty

799 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 14796.3 zł
Szczegóły oferty

599 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Staromieście
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 11519.23 zł
Szczegóły oferty

525 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Drabinianka
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 11413.04 zł
Szczegóły oferty

669 000 zł
63.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 10602.22 zł
Szczegóły oferty

590 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Śródmieście
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 11346.15 zł
Szczegóły oferty

728 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Słocina
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 14560 zł
Szczegóły oferty

3 100 000 zł
265 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
Piętro 12p
Liczba pokoi 5
Cena za m2 11698.11 zł
Szczegóły oferty

449 000 zł
42.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 10515.22 zł
Szczegóły oferty

599 000 zł
89.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 6719.77 zł
Szczegóły oferty

629 000 zł
83.06 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 7572.84 zł
Szczegóły oferty

539 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Nowe Miasto
Piętro 6p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 8421.88 zł
Szczegóły oferty