calendar
Wyszukiwarka
Rzeszów
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Rzeszów

Znaleziono 158 ofert
aktualne
509 000 zł
37.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Drabinianka
aktualne
509 000 zł
37.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Drabinianka
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13479.87 zł
Szczegóły oferty
aktualne
409 000 zł
42.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Miłocin
aktualne
409 000 zł
42.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Miłocin
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9703.44 zł
Szczegóły oferty
aktualne
615 000 zł
73.56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Nowe Miasto
aktualne
615 000 zł
73.56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Nowe Miasto
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8360.52 zł
Szczegóły oferty
aktualne
649 000 zł
49.01 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
aktualne
649 000 zł
49.01 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13242.2 zł
Szczegóły oferty
aktualne
580 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Śródmieście
aktualne
580 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11600 zł
Szczegóły oferty
aktualne
533 252 zł
45.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Zalesie
aktualne
533 252 zł
45.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Zalesie
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11600 zł
Szczegóły oferty
aktualne
535 252 zł
46.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Zalesie
aktualne
535 252 zł
46.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Zalesie
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11593.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
479 000 zł
53.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Nowe Miasto
aktualne
479 000 zł
53.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Nowe Miasto
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8953.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
533 252 zł
45.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Zalesie
aktualne
533 252 zł
45.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Zalesie
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11600 zł
Szczegóły oferty
aktualne
616 448 zł
55.04 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Zalesie
aktualne
616 448 zł
55.04 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Zalesie
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11200 zł
Szczegóły oferty
aktualne
568 860 zł
49.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Zalesie
aktualne
568 860 zł
49.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Zalesie
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11400 zł
Szczegóły oferty
aktualne
648 659 zł
59.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Zalesie
aktualne
648 659 zł
59.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Zalesie
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10900 zł
Szczegóły oferty