calendar
Wyszukiwarka
Rzeszów
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Rzeszów

Znaleziono 158 ofert
aktualne
455 456 zł
42.57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Wilkowyja
aktualne
455 456 zł
42.57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Wilkowyja
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10698.99 zł
Szczegóły oferty
aktualne
459 715 zł
42.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
aktualne
459 715 zł
42.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10829.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
39.26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Baranówka
aktualne
499 000 zł
39.26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Baranówka
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12710.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
630 000 zł
55.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, os. Tysiąclecia
aktualne
630 000 zł
55.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, os. Tysiąclecia
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11304.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
799 000 zł
63.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Przybyszówka
aktualne
799 000 zł
63.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Przybyszówka
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 12507.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
619 000 zł
55.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Przybyszówka
aktualne
619 000 zł
55.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Przybyszówka
  • Piętro 8p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11183.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
561 457 zł
61.53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
aktualne
561 457 zł
61.53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9124.93 zł
Szczegóły oferty
aktualne
479 000 zł
49.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
aktualne
479 000 zł
49.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9610.75 zł
Szczegóły oferty
aktualne
859 000 zł
69.12 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Budziwój
aktualne
859 000 zł
69.12 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Budziwój
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 12427.66 zł
Szczegóły oferty
aktualne
365 000 zł
39.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Kmity
aktualne
365 000 zł
39.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Kmity
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9311.22 zł
Szczegóły oferty
aktualne
920 000 zł
86.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Drabinianka
aktualne
920 000 zł
86.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Drabinianka
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10656.78 zł
Szczegóły oferty
aktualne
620 000 zł
62.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
aktualne
620 000 zł
62.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9920 zł
Szczegóły oferty