calendar
Wyszukiwarka
Rzeszów
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Rzeszów

Znaleziono 158 ofert
aktualne
499 000 zł
52.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Nowe Miasto
aktualne
499 000 zł
52.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Nowe Miasto
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9486.69 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
39.53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Drabinianka
aktualne
599 000 zł
39.53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Drabinianka
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 15153.05 zł
Szczegóły oferty
aktualne
659 000 zł
55.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
aktualne
659 000 zł
55.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11903.9 zł
Szczegóły oferty
aktualne
693 000 zł
77.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Zwięczyca
aktualne
693 000 zł
77.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Zwięczyca
  • Piętro 11p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8918.92 zł
Szczegóły oferty
aktualne
559 000 zł
67.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
aktualne
559 000 zł
67.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8293.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
357 000 zł
30 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Nowe Miasto
aktualne
357 000 zł
30 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Nowe Miasto
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
490 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
aktualne
490 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10425.53 zł
Szczegóły oferty
aktualne
449 000 zł
52.01 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Miłocin
aktualne
449 000 zł
52.01 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Miłocin
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8632.96 zł
Szczegóły oferty
aktualne
389 000 zł
42.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Miłocin
aktualne
389 000 zł
42.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Miłocin
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9228.94 zł
Szczegóły oferty
aktualne
474 500 zł
45.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
aktualne
474 500 zł
45.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10504.76 zł
Szczegóły oferty
aktualne
610 000 zł
62.94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Drabinianka
aktualne
610 000 zł
62.94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Drabinianka
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9691.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
716 000 zł
61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
aktualne
716 000 zł
61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11737.7 zł
Szczegóły oferty