Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Rzeszów
Znaleziono 158 ofert

423 510 zł
44.58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 9500 zł
Szczegóły oferty

630 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Słocina
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 15000 zł
Szczegóły oferty

730 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
Piętro wysoki parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 14600 zł
Szczegóły oferty

526 608 zł
97.52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Słocina
Piętro 1p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5400 zł
Szczegóły oferty

680 000 zł
63.26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 10749.29 zł
Szczegóły oferty

599 000 zł
92.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Drabinianka
Piętro 1p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6500.98 zł
Szczegóły oferty

375 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
Piętro wysoki parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 7812.5 zł
Szczegóły oferty

835 000 zł
96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
Piętro 7p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 8697.92 zł
Szczegóły oferty

435 000 zł
53.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów, Słocina
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 8184.38 zł
Szczegóły oferty

389 000 zł
41.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 9268.53 zł
Szczegóły oferty

450 000 zł
43.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 10363.89 zł
Szczegóły oferty

399 000 zł
58.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rzeszów
Piętro parter
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6785.71 zł
Szczegóły oferty