calendar
Wyszukiwarka
Sanok
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Sanok

Znaleziono 11 ofert
aktualne
479 999 zł
66.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sanok
aktualne
479 999 zł
66.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sanok
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7185.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
269 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sanok
aktualne
269 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sanok
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5489.8 zł
Szczegóły oferty
aktualne
480 000 zł
57.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sanok
aktualne
480 000 zł
57.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sanok
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8305.94 zł
Szczegóły oferty
aktualne
435 013 zł
52.82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sanok
aktualne
435 013 zł
52.82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sanok
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8235.76 zł
Szczegóły oferty
aktualne
329 999 zł
57.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sanok
aktualne
329 999 zł
57.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sanok
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5724.18 zł
Szczegóły oferty
aktualne
455 000 zł
76.12 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sanok
aktualne
455 000 zł
76.12 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sanok
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5977.4 zł
Szczegóły oferty
aktualne
305 000 zł
48.12 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sanok
aktualne
305 000 zł
48.12 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sanok
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6338.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
275 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sanok
aktualne
275 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sanok
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
229 999 zł
90 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sanok
aktualne
229 999 zł
90 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sanok
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 2555.54 zł
Szczegóły oferty
aktualne
339 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sanok, Śródmieście
aktualne
339 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sanok, Śródmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7883.72 zł
Szczegóły oferty
aktualne
230 000 zł
66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sanok, Błonie
aktualne
230 000 zł
66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sanok, Błonie
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3484.85 zł
Szczegóły oferty