calendar
Wyszukiwarka
Gdynia
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Gdynia

Znaleziono 30 ofert
aktualne
5 900 000 zł
80 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdynia, Śródmieście
aktualne
5 900 000 zł
80 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdynia, Śródmieście
  • Piętro 26p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 73750 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 950 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdynia, Śródmieście
aktualne
1 950 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdynia, Śródmieście
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 27857.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
860 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdynia, Śródmieście
aktualne
860 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdynia, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 19545.45 zł
Szczegóły oferty
aktualne
3 295 000 zł
84.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdynia, Śródmieście
aktualne
3 295 000 zł
84.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdynia, Śródmieście
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 38994.08 zł
Szczegóły oferty
aktualne
755 000 zł
82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdynia, Obłuże
aktualne
755 000 zł
82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdynia, Obłuże
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9207.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
749 000 zł
51.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdynia, Śródmieście
aktualne
749 000 zł
51.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdynia, Śródmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 14677.64 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 000 zł
27.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdynia, Leszczynki
aktualne
349 000 zł
27.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdynia, Leszczynki
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 12911.58 zł
Szczegóły oferty
aktualne
550 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdynia
aktualne
550 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdynia
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12222.22 zł
Szczegóły oferty
aktualne
760 000 zł
71.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdynia
aktualne
760 000 zł
71.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdynia
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10584.96 zł
Szczegóły oferty
aktualne
740 000 zł
43.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdynia
aktualne
740 000 zł
43.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdynia
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 17054.62 zł
Szczegóły oferty
aktualne
430 000 zł
34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdynia
aktualne
430 000 zł
34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdynia
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12647.06 zł
Szczegóły oferty
aktualne
779 000 zł
59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdynia
aktualne
779 000 zł
59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdynia
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 13203.39 zł
Szczegóły oferty