Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Gdynia
Znaleziono 30 ofert

3 520 000 zł
159.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdynia
Piętro 6p
Liczba pokoi 5
Cena za m2 22012.38 zł
Szczegóły oferty

1 999 000 zł
76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdynia, Śródmieście
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 26302.63 zł
Szczegóły oferty

1 400 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdynia, Śródmieście
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 31818.18 zł
Szczegóły oferty

5 600 000 zł
81.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdynia, Śródmieście
Piętro 23p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 68965.52 zł
Szczegóły oferty

548 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdynia, Obłuże
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 9133.33 zł
Szczegóły oferty

549 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdynia, Wzgórze Św. Maksymiliana
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 10980 zł
Szczegóły oferty

1 150 000 zł
56.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdynia, Redłowo
Piętro 5p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 20390.07 zł
Szczegóły oferty

850 000 zł
71.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdynia, Mały Kack
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 11921.46 zł
Szczegóły oferty

1 800 000 zł
71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdynia, Śródmieście
Piętro 9p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 25352.11 zł
Szczegóły oferty

6 750 000 zł
125.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdynia, Śródmieście
Piętro 18p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 53956.83 zł
Szczegóły oferty

501 000 zł
88.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdynia
Piętro 1p
Liczba pokoi 5
Cena za m2 5686.72 zł
Szczegóły oferty

6 999 000 zł
157.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdynia, Śródmieście
Piętro 11p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 44367.67 zł
Szczegóły oferty