calendar
Wyszukiwarka
Lębork
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Lębork

Znaleziono 205 ofert
aktualne
450 000 zł
77.87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
450 000 zł
77.87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5778.86 zł
Szczegóły oferty
aktualne
345 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
345 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6388.89 zł
Szczegóły oferty
aktualne
230 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
230 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6052.63 zł
Szczegóły oferty
aktualne
598 000 zł
88.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
598 000 zł
88.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6764.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
639 000 zł
144 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
639 000 zł
144 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 4437.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
459 900 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
459 900 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7300 zł
Szczegóły oferty
aktualne
447 000 zł
63.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
447 000 zł
63.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7013.97 zł
Szczegóły oferty
aktualne
185 000 zł
20.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
185 000 zł
20.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 8950.17 zł
Szczegóły oferty
aktualne
339 900 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
339 900 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5665 zł
Szczegóły oferty
aktualne
350 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
350 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5384.62 zł
Szczegóły oferty
aktualne
279 000 zł
41.72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
279 000 zł
41.72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6687.44 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 900 zł
76.02 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
399 900 zł
76.02 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5260.46 zł
Szczegóły oferty