calendar
Wyszukiwarka
Lębork
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Lębork

Znaleziono 205 ofert
aktualne
350 000 zł
55.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
350 000 zł
55.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6262.3 zł
Szczegóły oferty
aktualne
240 000 zł
55.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
240 000 zł
55.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4323.55 zł
Szczegóły oferty
aktualne
199 000 zł
33.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
199 000 zł
33.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5905.04 zł
Szczegóły oferty
aktualne
359 000 zł
43.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
359 000 zł
43.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8188.87 zł
Szczegóły oferty
aktualne
539 000 zł
82.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
539 000 zł
82.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6557.18 zł
Szczegóły oferty
aktualne
200 000 zł
27.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
200 000 zł
27.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7259.53 zł
Szczegóły oferty
aktualne
249 000 zł
32.82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
249 000 zł
32.82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7586.84 zł
Szczegóły oferty
aktualne
398 000 zł
104 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
398 000 zł
104 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 3826.92 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
63.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
399 000 zł
63.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6254.9 zł
Szczegóły oferty
aktualne
295 000 zł
49.04 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
295 000 zł
49.04 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6015.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
639 000 zł
72.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
639 000 zł
72.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8838.17 zł
Szczegóły oferty
aktualne
377 000 zł
35.99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
377 000 zł
35.99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10475.13 zł
Szczegóły oferty