calendar
Wyszukiwarka
Lębork
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Lębork

Znaleziono 205 ofert
aktualne
179 000 zł
24.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
179 000 zł
24.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7200.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
799 000 zł
93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
799 000 zł
93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8591.4 zł
Szczegóły oferty
aktualne
405 000 zł
38.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
405 000 zł
38.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10574.41 zł
Szczegóły oferty
aktualne
320 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
320 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
239 000 zł
31.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
239 000 zł
31.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7662.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
479 000 zł
88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
479 000 zł
88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5443.18 zł
Szczegóły oferty
aktualne
335 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
335 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8815.79 zł
Szczegóły oferty
aktualne
245 000 zł
36.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
245 000 zł
36.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6730.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
420 000 zł
62.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
420 000 zł
62.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6738.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
328 500 zł
41.06 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
328 500 zł
41.06 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8000.49 zł
Szczegóły oferty
aktualne
305 000 zł
48.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
305 000 zł
48.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6293.85 zł
Szczegóły oferty
aktualne
325 000 zł
57.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
325 000 zł
57.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro przyziemie
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5638.45 zł
Szczegóły oferty