calendar
Wyszukiwarka
Lębork
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Lębork

Znaleziono 205 ofert
aktualne
325 000 zł
57.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
325 000 zł
57.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro niski parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5638.45 zł
Szczegóły oferty
aktualne
335 000 zł
37.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
335 000 zł
37.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8832.06 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 000 zł
65.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
349 000 zł
65.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5356.05 zł
Szczegóły oferty
aktualne
239 000 zł
42.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
239 000 zł
42.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5624.85 zł
Szczegóły oferty
aktualne
345 000 zł
51.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
345 000 zł
51.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6712.06 zł
Szczegóły oferty
aktualne
777 000 zł
126.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
777 000 zł
126.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 6122.93 zł
Szczegóły oferty
aktualne
264 753 zł
38.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
264 753 zł
38.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
210 000 zł
40.22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
210 000 zł
40.22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5221.28 zł
Szczegóły oferty
aktualne
325 000 zł
57.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
325 000 zł
57.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5638.45 zł
Szczegóły oferty
aktualne
379 000 zł
82.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
379 000 zł
82.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 4571.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
720 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
720 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10285.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
269 900 zł
37.11 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
269 900 zł
37.11 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7272.97 zł
Szczegóły oferty