calendar
Wyszukiwarka
Lębork
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Lębork

Znaleziono 205 ofert
aktualne
590 000 zł
86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
590 000 zł
86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6860.47 zł
Szczegóły oferty
aktualne
264 753 zł
38.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
264 753 zł
38.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
653 000 zł
150.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
653 000 zł
150.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 4335.99 zł
Szczegóły oferty
aktualne
279 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
279 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6642.86 zł
Szczegóły oferty
aktualne
328 500 zł
41.06 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
328 500 zł
41.06 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8000.49 zł
Szczegóły oferty
aktualne
524 000 zł
49.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
524 000 zł
49.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10486.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
199 000 zł
30.01 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
199 000 zł
30.01 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6631.12 zł
Szczegóły oferty
aktualne
395 000 zł
81.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
395 000 zł
81.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4870.53 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 900 zł
48.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
349 900 zł
48.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7164.21 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 900 zł
49.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
399 900 zł
49.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8023.68 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 900 zł
76.02 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
399 900 zł
76.02 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5260.46 zł
Szczegóły oferty
aktualne
105 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
105 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 2386.36 zł
Szczegóły oferty