calendar
Wyszukiwarka
Lębork
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Lębork

Znaleziono 205 ofert
aktualne
449 000 zł
63.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
449 000 zł
63.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7071.98 zł
Szczegóły oferty
aktualne
275 000 zł
47.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
275 000 zł
47.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5759.16 zł
Szczegóły oferty
aktualne
459 900 zł
62.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
459 900 zł
62.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7378.47 zł
Szczegóły oferty
aktualne
279 900 zł
42.98 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
279 900 zł
42.98 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6512.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
510 000 zł
48.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
510 000 zł
48.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10572.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
199 000 zł
20.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
199 000 zł
20.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9521.53 zł
Szczegóły oferty
aktualne
629 000 zł
60.94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
629 000 zł
60.94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10321.63 zł
Szczegóły oferty
aktualne
425 000 zł
65.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
425 000 zł
65.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6458.97 zł
Szczegóły oferty
aktualne
279 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
279 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5166.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
419 000 zł
72.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
419 000 zł
72.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5794.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
420 000 zł
62.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
420 000 zł
62.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6741.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
639 000 zł
72.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
639 000 zł
72.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8838.17 zł
Szczegóły oferty