calendar
Wyszukiwarka
Lębork
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Lębork

Znaleziono 205 ofert
aktualne
270 000 zł
53.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
270 000 zł
53.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5013 zł
Szczegóły oferty
aktualne
405 000 zł
38.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
405 000 zł
38.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10574.41 zł
Szczegóły oferty
aktualne
359 000 zł
55.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
359 000 zł
55.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6452.19 zł
Szczegóły oferty
aktualne
320 000 zł
39.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
320 000 zł
39.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8010.01 zł
Szczegóły oferty
aktualne
364 746 zł
58.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
364 746 zł
58.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6200 zł
Szczegóły oferty
aktualne
319 000 zł
47.62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
319 000 zł
47.62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6698.87 zł
Szczegóły oferty
aktualne
377 000 zł
35.99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
377 000 zł
35.99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10475.13 zł
Szczegóły oferty
aktualne
479 000 zł
86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
479 000 zł
86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5569.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
320 000 zł
47.09 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
320 000 zł
47.09 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6795.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
219 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
219 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6083.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
200 000 zł
50.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
200 000 zł
50.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3968.25 zł
Szczegóły oferty
aktualne
320 000 zł
39.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
aktualne
320 000 zł
39.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lębork
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8044.24 zł
Szczegóły oferty