Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Główczyce
Znaleziono 6 ofert

189 000 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Główczyce
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 3048.39 zł
Szczegóły oferty

279 000 zł
54.62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Główczyce, Rumsko
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5108.02 zł
Szczegóły oferty

399 000 zł
55.43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Główczyce, Ciemino
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 7198.27 zł
Szczegóły oferty

99 000 zł
39.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Główczyce, Żoruchowo
Piętro parter
Liczba pokoi 1
Cena za m2 2512.69 zł
Szczegóły oferty

249 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Główczyce, Cecenowo
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 3830.77 zł
Szczegóły oferty

40 000 zł
71.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Główczyce, Podole Wielkie
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 560.22 zł
Szczegóły oferty