Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Bielsko-Biała
Znaleziono 25 ofert

576 224 zł
54.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielsko-Biała, Stare Bielsko
Piętro 2p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 10493.97 zł
Szczegóły oferty

599 772 zł
61.96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielsko-Biała
Piętro 3p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 9679.99 zł
Szczegóły oferty

370 427 zł
31.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielsko-Biała
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 11644.99 zł
Szczegóły oferty

296 444 zł
25.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielsko-Biała
Piętro 3p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 11432.47 zł
Szczegóły oferty

439 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielsko-Biała
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 8607.84 zł
Szczegóły oferty

304 999 zł
26.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielsko-Biała
Piętro 4p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 11636.74 zł
Szczegóły oferty

497 813 zł
49.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielsko-Biała, Stare Bielsko
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 9966.23 zł
Szczegóły oferty

296 444 zł
25.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielsko-Biała
Piętro 3p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 11432.47 zł
Szczegóły oferty

370 427 zł
31.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielsko-Biała
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 11644.99 zł
Szczegóły oferty

439 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielsko-Biała
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 8607.84 zł
Szczegóły oferty

599 772 zł
61.96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielsko-Biała
Piętro 3p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 9679.99 zł
Szczegóły oferty

574 000 zł
53.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bielsko-Biała
Piętro 2p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 10657.26 zł
Szczegóły oferty