calendar
Wyszukiwarka
Bytom
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Bytom

Znaleziono 24 ofert
aktualne
345 000 zł
86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom
aktualne
345 000 zł
86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4011.63 zł
Szczegóły oferty
aktualne
109 000 zł
36.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom, Łagiewniki
aktualne
109 000 zł
36.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom, Łagiewniki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 2953.13 zł
Szczegóły oferty
aktualne
585 000 zł
73.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom, Szombierki
aktualne
585 000 zł
73.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom, Szombierki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7915.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
215 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom
aktualne
215 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5657.89 zł
Szczegóły oferty
aktualne
319 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom
aktualne
319 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6134.62 zł
Szczegóły oferty
aktualne
209 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom
aktualne
209 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
201 500 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom, Rozbark
aktualne
201 500 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom, Rozbark
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3535.09 zł
Szczegóły oferty
aktualne
175 000 zł
61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom
aktualne
175 000 zł
61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 2868.85 zł
Szczegóły oferty
aktualne
146 000 zł
46.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom
aktualne
146 000 zł
46.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 3152.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
242 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom, Rozbark
aktualne
242 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom, Rozbark
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4321.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
298 600 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom, Centrum
aktualne
298 600 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom, Centrum
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5633.96 zł
Szczegóły oferty
aktualne
279 500 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom, Centrum
aktualne
279 500 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4436.51 zł
Szczegóły oferty