calendar
Wyszukiwarka
Bytom
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Bytom

Znaleziono 24 ofert
aktualne
432 000 zł
95.99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom, Centrum
aktualne
432 000 zł
95.99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom, Centrum
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4500.47 zł
Szczegóły oferty
aktualne
171 600 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom, Śródmieście
aktualne
171 600 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 4515.79 zł
Szczegóły oferty
aktualne
350 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom
aktualne
350 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6730.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
343 999 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom
aktualne
343 999 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7020.39 zł
Szczegóły oferty
aktualne
229 999 zł
42.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom
aktualne
229 999 zł
42.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5386.39 zł
Szczegóły oferty
aktualne
153 000 zł
31.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom
aktualne
153 000 zł
31.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 4811.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
240 000 zł
51.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom, Miechowice
aktualne
240 000 zł
51.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom, Miechowice
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4624.28 zł
Szczegóły oferty
aktualne
285 000 zł
147 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom
aktualne
285 000 zł
147 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 1938.78 zł
Szczegóły oferty
aktualne
240 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom
aktualne
240 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5454.55 zł
Szczegóły oferty
aktualne
259 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom
aktualne
259 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4625 zł
Szczegóły oferty
aktualne
149 000 zł
59.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom
aktualne
149 000 zł
59.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 2516.47 zł
Szczegóły oferty
aktualne
320 000 zł
63.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom
aktualne
320 000 zł
63.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Bytom
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5015.67 zł
Szczegóły oferty