Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Gliwice
Znaleziono 15 ofert

470 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gliwice, Wojska Polskiego
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 12368.42 zł
Szczegóły oferty

519 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gliwice, Śródmieście
Piętro wysoki parter
Liczba pokoi 4
Cena za m2 10380 zł
Szczegóły oferty

519 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gliwice, Śródmieście
Piętro wysoki parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 10380 zł
Szczegóły oferty

440 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gliwice
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 9166.67 zł
Szczegóły oferty

310 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gliwice
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 8157.89 zł
Szczegóły oferty

429 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gliwice
Piętro 1p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6703.12 zł
Szczegóły oferty

390 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gliwice
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 7647.06 zł
Szczegóły oferty

375 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gliwice, Śródmieście
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5952.38 zł
Szczegóły oferty

1 350 000 zł
103 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gliwice
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 13106.8 zł
Szczegóły oferty

429 000 zł
65.12 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gliwice, Wojska Polskiego
Piętro 2p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6587.84 zł
Szczegóły oferty

580 000 zł
97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gliwice, Centrum
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5979.38 zł
Szczegóły oferty

159 000 zł
34.11 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gliwice, Łabędy
Piętro 1p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 4661.39 zł
Szczegóły oferty
- 1
- 2