calendar
Wyszukiwarka
Gliwice
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Gliwice

Znaleziono 15 ofert
aktualne
470 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gliwice, Wojska Polskiego
aktualne
470 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gliwice, Wojska Polskiego
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12368.42 zł
Szczegóły oferty
aktualne
519 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gliwice, Śródmieście
aktualne
519 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gliwice, Śródmieście
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10380 zł
Szczegóły oferty
aktualne
519 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gliwice, Śródmieście
aktualne
519 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gliwice, Śródmieście
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10380 zł
Szczegóły oferty
aktualne
440 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gliwice
aktualne
440 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gliwice
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9166.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
310 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gliwice
aktualne
310 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gliwice
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8157.89 zł
Szczegóły oferty
aktualne
429 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gliwice
aktualne
429 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gliwice
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6703.12 zł
Szczegóły oferty
aktualne
390 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gliwice
aktualne
390 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gliwice
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7647.06 zł
Szczegóły oferty
aktualne
375 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gliwice, Śródmieście
aktualne
375 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gliwice, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5952.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 350 000 zł
103 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gliwice
aktualne
1 350 000 zł
103 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gliwice
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 13106.8 zł
Szczegóły oferty
aktualne
429 000 zł
65.12 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gliwice, Wojska Polskiego
aktualne
429 000 zł
65.12 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gliwice, Wojska Polskiego
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6587.84 zł
Szczegóły oferty
aktualne
580 000 zł
97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gliwice, Centrum
aktualne
580 000 zł
97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gliwice, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5979.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
159 000 zł
34.11 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gliwice, Łabędy
aktualne
159 000 zł
34.11 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gliwice, Łabędy
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 4661.39 zł
Szczegóły oferty