calendar
Wyszukiwarka
Katowice
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Katowice

Znaleziono 109 ofert
aktualne
369 000 zł
33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice, Kostuchna
aktualne
369 000 zł
33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice, Kostuchna
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11181.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
325 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice
aktualne
325 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice
  • Piętro 11p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6372.55 zł
Szczegóły oferty
aktualne
240 000 zł
42.71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice
aktualne
240 000 zł
42.71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5619.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
530 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice
aktualne
530 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10392.16 zł
Szczegóły oferty
aktualne
770 000 zł
86.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice, Koszutka
aktualne
770 000 zł
86.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice, Koszutka
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8885.3 zł
Szczegóły oferty
aktualne
649 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice
aktualne
649 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13520.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
549 000 zł
65.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice
aktualne
549 000 zł
65.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8343.47 zł
Szczegóły oferty
aktualne
520 000 zł
71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice, Osiedle Tysiąclecia
aktualne
520 000 zł
71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice, Osiedle Tysiąclecia
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7323.94 zł
Szczegóły oferty
aktualne
405 000 zł
49.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice
aktualne
405 000 zł
49.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8181.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
295 000 zł
36.48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice, Koszutka
aktualne
295 000 zł
36.48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice, Koszutka
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8086.62 zł
Szczegóły oferty
aktualne
355 000 zł
49.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice, Dąb
aktualne
355 000 zł
49.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice, Dąb
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7142.86 zł
Szczegóły oferty
aktualne
619 000 zł
84.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice, Brynów
aktualne
619 000 zł
84.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice, Brynów
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7333.25 zł
Szczegóły oferty