calendar
Wyszukiwarka
Katowice
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Katowice

Znaleziono 109 ofert
aktualne
345 000 zł
50.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice
aktualne
345 000 zł
50.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6804.73 zł
Szczegóły oferty
aktualne
525 000 zł
61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice
aktualne
525 000 zł
61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8606.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
459 999 zł
27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice
aktualne
459 999 zł
27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice
  • Piętro 16p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 17037 zł
Szczegóły oferty
aktualne
580 000 zł
72.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice, Brynów
aktualne
580 000 zł
72.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice, Brynów
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7977.99 zł
Szczegóły oferty
aktualne
449 000 zł
50.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice, Ligota
aktualne
449 000 zł
50.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice, Ligota
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8938.88 zł
Szczegóły oferty
aktualne
739 000 zł
117 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice, Śródmieście
aktualne
739 000 zł
117 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6316.24 zł
Szczegóły oferty
aktualne
250 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice, Szopienice
aktualne
250 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice, Szopienice
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5813.95 zł
Szczegóły oferty
aktualne
405 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice
aktualne
405 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8437.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
369 000 zł
32.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice
aktualne
369 000 zł
32.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11215.81 zł
Szczegóły oferty
aktualne
249 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice, Dąbrówka Mała
aktualne
249 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice, Dąbrówka Mała
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6729.73 zł
Szczegóły oferty
aktualne
539 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice
aktualne
539 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice
  • Piętro 8p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
845 000 zł
45.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice
aktualne
845 000 zł
45.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Katowice
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 18397.56 zł
Szczegóły oferty