calendar
Wyszukiwarka
Piekary Śląskie
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Piekary Śląskie

Znaleziono 7 ofert
aktualne
355 000 zł
74.82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piekary Śląskie, Szarlej
aktualne
355 000 zł
74.82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piekary Śląskie, Szarlej
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4744.72 zł
Szczegóły oferty
aktualne
387 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piekary Śląskie, Osiedle Wieczorka
aktualne
387 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piekary Śląskie, Osiedle Wieczorka
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7166.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
288 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piekary Śląskie, Wschód
aktualne
288 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piekary Śląskie, Wschód
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6697.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
607 320 zł
72.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piekary Śląskie, Lipka
aktualne
607 320 zł
72.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piekary Śląskie, Lipka
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8400 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
53.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piekary Śląskie, Osiedle Wieczorka
aktualne
299 000 zł
53.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piekary Śląskie, Osiedle Wieczorka
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5588.79 zł
Szczegóły oferty
aktualne
175 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piekary Śląskie
aktualne
175 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piekary Śląskie
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4605.26 zł
Szczegóły oferty
aktualne
255 060 zł
32.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piekary Śląskie
aktualne
255 060 zł
32.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piekary Śląskie
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7800 zł
Szczegóły oferty