calendar
Wyszukiwarka
Ruda Śląska
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Ruda Śląska

Znaleziono 11 ofert
aktualne
389 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ruda Śląska, Kochłowice
aktualne
389 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ruda Śląska, Kochłowice
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7203.7 zł
Szczegóły oferty
aktualne
269 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ruda Śląska, Wirek
aktualne
269 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ruda Śląska, Wirek
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6255.81 zł
Szczegóły oferty
aktualne
300 000 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ruda Śląska, Bykowina
aktualne
300 000 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ruda Śląska, Bykowina
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7692.31 zł
Szczegóły oferty
aktualne
325 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ruda Śląska, Wirek
aktualne
325 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ruda Śląska, Wirek
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5158.73 zł
Szczegóły oferty
aktualne
149 000 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ruda Śląska, Godula
aktualne
149 000 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ruda Śląska, Godula
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 3820.51 zł
Szczegóły oferty
aktualne
239 000 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ruda Śląska
aktualne
239 000 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ruda Śląska
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6128.21 zł
Szczegóły oferty
aktualne
360 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ruda Śląska, Ruda
aktualne
360 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ruda Śląska, Ruda
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6923.08 zł
Szczegóły oferty
aktualne
310 000 zł
59.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ruda Śląska, Wirek
aktualne
310 000 zł
59.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ruda Śląska, Wirek
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5227.66 zł
Szczegóły oferty
aktualne
149 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ruda Śląska, Godula
aktualne
149 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ruda Śląska, Godula
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 3921.05 zł
Szczegóły oferty
aktualne
240 000 zł
51.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ruda Śląska
aktualne
240 000 zł
51.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ruda Śląska
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4691.16 zł
Szczegóły oferty
aktualne
230 000 zł
34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ruda Śląska
aktualne
230 000 zł
34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ruda Śląska
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6764.71 zł
Szczegóły oferty