calendar
Wyszukiwarka
Rybnik
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Rybnik

Znaleziono 23 ofert
aktualne
554 000 zł
65.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik, Boguszowice Osiedle
aktualne
554 000 zł
65.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik, Boguszowice Osiedle
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8420.73 zł
Szczegóły oferty
aktualne
535 000 zł
74.43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik, Boguszowice Osiedle
aktualne
535 000 zł
74.43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik, Boguszowice Osiedle
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7187.96 zł
Szczegóły oferty
aktualne
5 000 zł
87.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik
aktualne
5 000 zł
87.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 57.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
464 000 zł
64.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik
aktualne
464 000 zł
64.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7194.91 zł
Szczegóły oferty
aktualne
539 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik
aktualne
539 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9981.48 zł
Szczegóły oferty
aktualne
715 000 zł
72.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik
aktualne
715 000 zł
72.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9824.13 zł
Szczegóły oferty
aktualne
145 000 zł
38.71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik, Niewiadom Górny
aktualne
145 000 zł
38.71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik, Niewiadom Górny
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 3745.8 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
63.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik
aktualne
499 000 zł
63.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7809.08 zł
Szczegóły oferty
aktualne
225 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik
aktualne
225 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5921.05 zł
Szczegóły oferty
aktualne
479 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik
aktualne
479 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7983.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 700 000 zł
355 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik
aktualne
1 700 000 zł
355 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 16
  • Cena za m2 4788.73 zł
Szczegóły oferty