calendar
Wyszukiwarka
Rybnik
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Rybnik

Znaleziono 22 ofert
aktualne
269 900 zł
29.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik
aktualne
269 900 zł
29.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9290.88 zł
Szczegóły oferty
aktualne
575 000 zł
76.01 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik
aktualne
575 000 zł
76.01 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7564.79 zł
Szczegóły oferty
aktualne
508 000 zł
59.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik
aktualne
508 000 zł
59.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8483.63 zł
Szczegóły oferty
aktualne
429 000 zł
59.61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik
aktualne
429 000 zł
59.61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7196.78 zł
Szczegóły oferty
aktualne
219 000 zł
40.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik
aktualne
219 000 zł
40.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5415.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
715 000 zł
123.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik, Północ
aktualne
715 000 zł
123.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik, Północ
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5772.65 zł
Szczegóły oferty
aktualne
487 000 zł
67.58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik
aktualne
487 000 zł
67.58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7206.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
554 000 zł
65.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik, Boguszowice Osiedle
aktualne
554 000 zł
65.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik, Boguszowice Osiedle
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8420.73 zł
Szczegóły oferty
aktualne
538 000 zł
74.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik, Boguszowice Osiedle
aktualne
538 000 zł
74.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik, Boguszowice Osiedle
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7194.44 zł
Szczegóły oferty
aktualne
365 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik
aktualne
365 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7604.17 zł
Szczegóły oferty
aktualne
482 000 zł
66.99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik
aktualne
482 000 zł
66.99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7195.1 zł
Szczegóły oferty
aktualne
554 000 zł
65.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik, Boguszowice Osiedle
aktualne
554 000 zł
65.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Rybnik, Boguszowice Osiedle
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8420.73 zł
Szczegóły oferty