Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Sosnowiec
Znaleziono 19 ofert

425 000 zł
71.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sosnowiec, Zagórze
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5912.63 zł
Szczegóły oferty

495 000 zł
77.18 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sosnowiec, Zagórze
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 6413.58 zł
Szczegóły oferty

550 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sosnowiec, Stary Sosnowiec
Piętro 9p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 8730.16 zł
Szczegóły oferty

678 000 zł
55.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sosnowiec, Niwka
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 12282.61 zł
Szczegóły oferty

668 000 zł
55.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sosnowiec, Niwka
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 12101.45 zł
Szczegóły oferty

270 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sosnowiec
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5625 zł
Szczegóły oferty

359 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sosnowiec
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5983.33 zł
Szczegóły oferty

659 999 zł
58.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sosnowiec
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 11213.03 zł
Szczegóły oferty

379 000 zł
67.07 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sosnowiec
Piętro 10p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5650.81 zł
Szczegóły oferty

239 000 zł
35.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sosnowiec
Piętro 9p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6694.68 zł
Szczegóły oferty

1 035 000 zł
211 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sosnowiec, Dańdówka
Piętro parter
Liczba pokoi 11
Cena za m2 4905.21 zł
Szczegóły oferty

219 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Sosnowiec
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 3981.82 zł
Szczegóły oferty
- 1
- 2