calendar
Wyszukiwarka
Zabrze
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Zabrze

Znaleziono 11 ofert
aktualne
349 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zabrze, Poremba
aktualne
349 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zabrze, Poremba
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5539.68 zł
Szczegóły oferty
aktualne
355 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zabrze
aktualne
355 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zabrze
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6574.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
449 000 zł
71.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zabrze
aktualne
449 000 zł
71.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zabrze
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6321.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
175 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zabrze, Mikulczyce
aktualne
175 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zabrze, Mikulczyce
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
510 000 zł
50.52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zabrze
aktualne
510 000 zł
50.52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zabrze
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10095.01 zł
Szczegóły oferty
aktualne
420 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zabrze, Zaborze
aktualne
420 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zabrze, Zaborze
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
379 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zabrze, Zaborze
aktualne
379 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zabrze, Zaborze
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6015.87 zł
Szczegóły oferty
aktualne
229 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zabrze
aktualne
229 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zabrze
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6026.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
500 000 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zabrze
aktualne
500 000 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zabrze
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12820.51 zł
Szczegóły oferty
aktualne
200 000 zł
38.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zabrze, Centrum
aktualne
200 000 zł
38.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zabrze, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5217.85 zł
Szczegóły oferty
aktualne
255 000 zł
50.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zabrze
aktualne
255 000 zł
50.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Zabrze
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5039.53 zł
Szczegóły oferty