calendar
Wyszukiwarka
Kielce
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Kielce

Znaleziono 511 ofert
aktualne
359 000 zł
31.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce
aktualne
359 000 zł
31.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11360.76 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Sady
aktualne
399 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Sady
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8142.86 zł
Szczegóły oferty
aktualne
259 000 zł
31.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
aktualne
259 000 zł
31.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 8274.76 zł
Szczegóły oferty
aktualne
309 000 zł
45.54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce
aktualne
309 000 zł
45.54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6785.24 zł
Szczegóły oferty
aktualne
557 000 zł
58.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Szydłówek
aktualne
557 000 zł
58.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Szydłówek
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9456.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
449 000 zł
56.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Herby
aktualne
449 000 zł
56.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Herby
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7918.87 zł
Szczegóły oferty
aktualne
282 000 zł
28.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
aktualne
282 000 zł
28.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9791.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
270 000 zł
25.58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce
aktualne
270 000 zł
25.58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 10555.12 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, os. Jagiellońskie
aktualne
399 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, os. Jagiellońskie
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10783.78 zł
Szczegóły oferty
aktualne
389 000 zł
43.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Podkarczówka
aktualne
389 000 zł
43.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Podkarczówka
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8891.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
620 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce
aktualne
620 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11481.48 zł
Szczegóły oferty
aktualne
276 000 zł
27.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
aktualne
276 000 zł
27.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9963.9 zł
Szczegóły oferty