calendar
Wyszukiwarka
Kielce
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Kielce

Znaleziono 511 ofert
aktualne
418 000 zł
47.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
aktualne
418 000 zł
47.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8744.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
365 000 zł
45.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
aktualne
365 000 zł
45.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7952.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
330 000 zł
45.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Słoneczne Wzgórze
aktualne
330 000 zł
45.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Słoneczne Wzgórze
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7221.01 zł
Szczegóły oferty
aktualne
409 000 zł
59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
aktualne
409 000 zł
59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6932.2 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
58.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Świętokrzyskie
aktualne
399 000 zł
58.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Świętokrzyskie
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6800.75 zł
Szczegóły oferty
aktualne
629 000 zł
59.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce
aktualne
629 000 zł
59.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10642.98 zł
Szczegóły oferty
aktualne
647 000 zł
84.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce
aktualne
647 000 zł
84.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7679.53 zł
Szczegóły oferty
aktualne
529 000 zł
71.43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
aktualne
529 000 zł
71.43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7405.85 zł
Szczegóły oferty
aktualne
254 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Czarnów
aktualne
254 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Czarnów
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7257.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
445 425 zł
40.53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
aktualne
445 425 zł
40.53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10990.01 zł
Szczegóły oferty
aktualne
899 900 zł
70.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Czarnów
aktualne
899 900 zł
70.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Czarnów
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12784.49 zł
Szczegóły oferty
aktualne
755 370 zł
59.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
aktualne
755 370 zł
59.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12705.97 zł
Szczegóły oferty