calendar
Wyszukiwarka
Kielce
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Kielce

Znaleziono 511 ofert
aktualne
374 000 zł
53.56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Herby
aktualne
374 000 zł
53.56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Herby
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6982.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
41.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
aktualne
499 000 zł
41.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12082.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
729 000 zł
70.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
aktualne
729 000 zł
70.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10299.52 zł
Szczegóły oferty
aktualne
449 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
aktualne
449 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8314.81 zł
Szczegóły oferty
aktualne
951 016 zł
88.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
aktualne
951 016 zł
88.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
380 000 zł
39.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
aktualne
380 000 zł
39.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9703.78 zł
Szczegóły oferty
aktualne
495 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
aktualne
495 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9166.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 999 zł
31.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
aktualne
299 999 zł
31.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9584.63 zł
Szczegóły oferty
aktualne
489 000 zł
59.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce
aktualne
489 000 zł
59.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8243.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
430 000 zł
39.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
aktualne
430 000 zł
39.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10935.91 zł
Szczegóły oferty
aktualne
450 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
aktualne
450 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
400 000 zł
41.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
aktualne
400 000 zł
41.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9732.36 zł
Szczegóły oferty