calendar
Wyszukiwarka
Kielce
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Kielce

Znaleziono 511 ofert
aktualne
230 000 zł
26.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Czarnów
aktualne
230 000 zł
26.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Czarnów
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 8812.26 zł
Szczegóły oferty
aktualne
799 000 zł
66.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
aktualne
799 000 zł
66.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11979.01 zł
Szczegóły oferty
aktualne
569 000 zł
57.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
aktualne
569 000 zł
57.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9912.89 zł
Szczegóły oferty
aktualne
277 000 zł
36.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, os. Jagiellońskie
aktualne
277 000 zł
36.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, os. Jagiellońskie
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7651.93 zł
Szczegóły oferty
aktualne
395 000 zł
58.11 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Świętokrzyskie
aktualne
395 000 zł
58.11 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Świętokrzyskie
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6797.45 zł
Szczegóły oferty
aktualne
209 000 zł
25.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Szydłówek
aktualne
209 000 zł
25.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Szydłówek
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 8199.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
525 000 zł
70.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
aktualne
525 000 zł
70.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7489.3 zł
Szczegóły oferty
aktualne
519 823 zł
53.59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Herby
aktualne
519 823 zł
53.59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Herby
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
333 000 zł
33.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Uroczysko
aktualne
333 000 zł
33.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Uroczysko
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9881.31 zł
Szczegóły oferty
aktualne
460 000 zł
47.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Czarnów
aktualne
460 000 zł
47.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Czarnów
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9704.64 zł
Szczegóły oferty
aktualne
379 000 zł
29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce
aktualne
379 000 zł
29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13068.97 zł
Szczegóły oferty
aktualne
539 000 zł
48.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
aktualne
539 000 zł
48.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11024.75 zł
Szczegóły oferty