calendar
Wyszukiwarka
Kielce
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Kielce

Znaleziono 511 ofert
aktualne
294 720 zł
30.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
aktualne
294 720 zł
30.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9600 zł
Szczegóły oferty
aktualne
310 944 zł
32.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
aktualne
310 944 zł
32.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9600 zł
Szczegóły oferty
aktualne
490 400 zł
61.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
aktualne
490 400 zł
61.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
321 966 zł
34.62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
aktualne
321 966 zł
34.62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9300 zł
Szczegóły oferty
aktualne
467 370 zł
51.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
aktualne
467 370 zł
51.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
470 197 zł
51.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
aktualne
470 197 zł
51.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9100 zł
Szczegóły oferty
aktualne
286 068 zł
30.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
aktualne
286 068 zł
30.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9300 zł
Szczegóły oferty
aktualne
273 513 zł
29.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
aktualne
273 513 zł
29.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9300 zł
Szczegóły oferty
aktualne
324 000 zł
45.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Czarnów
aktualne
324 000 zł
45.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Czarnów
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7152.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
459 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
aktualne
459 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7650 zł
Szczegóły oferty
aktualne
691 650 zł
87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
aktualne
691 650 zł
87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7950 zł
Szczegóły oferty
aktualne
375 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
aktualne
375 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7500 zł
Szczegóły oferty