calendar
Wyszukiwarka
Kielce
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Kielce

Znaleziono 511 ofert
aktualne
318 000 zł
29.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
aktualne
318 000 zł
29.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 10927.84 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 150 000 zł
90.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Pod Telegrafem
aktualne
1 150 000 zł
90.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Pod Telegrafem
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12644.31 zł
Szczegóły oferty
aktualne
470 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
aktualne
470 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9791.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
597 000 zł
58.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
aktualne
597 000 zł
58.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10231.36 zł
Szczegóły oferty
aktualne
419 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Sady
aktualne
419 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Sady
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9976.19 zł
Szczegóły oferty
aktualne
289 000 zł
33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, os. Jagiellońskie
aktualne
289 000 zł
33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, os. Jagiellońskie
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8757.58 zł
Szczegóły oferty
aktualne
990 000 zł
106 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce
aktualne
990 000 zł
106 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 9339.62 zł
Szczegóły oferty
aktualne
406 782 zł
43.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
aktualne
406 782 zł
43.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9300 zł
Szczegóły oferty
aktualne
314 183 zł
32.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
aktualne
314 183 zł
32.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
326 040 zł
34.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
aktualne
326 040 zł
34.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
376 557 zł
40.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
aktualne
376 557 zł
40.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9300 zł
Szczegóły oferty
aktualne
490 400 zł
61.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
aktualne
490 400 zł
61.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8000 zł
Szczegóły oferty