calendar
Wyszukiwarka
Kielce
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Kielce

Znaleziono 511 ofert
aktualne
460 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
aktualne
460 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7666.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
420 000 zł
50.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Pod Dalnią
aktualne
420 000 zł
50.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Pod Dalnią
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8300.4 zł
Szczegóły oferty
aktualne
437 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
aktualne
437 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
64.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce
aktualne
599 000 zł
64.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9272.45 zł
Szczegóły oferty
aktualne
510 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Czarnów
aktualne
510 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Czarnów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10625 zł
Szczegóły oferty
aktualne
510 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Czarnów
aktualne
510 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Czarnów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10625 zł
Szczegóły oferty
aktualne
396 000 zł
59.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Świętokrzyskie
aktualne
396 000 zł
59.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Świętokrzyskie
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6605.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
539 000 zł
64.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
aktualne
539 000 zł
64.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8317.9 zł
Szczegóły oferty
aktualne
554 000 zł
41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce
aktualne
554 000 zł
41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13512.2 zł
Szczegóły oferty
aktualne
475 000 zł
62.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Podkarczówka
aktualne
475 000 zł
62.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Podkarczówka
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7560.08 zł
Szczegóły oferty
aktualne
447 120 zł
48.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Ślichowice
aktualne
447 120 zł
48.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Ślichowice
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9200 zł
Szczegóły oferty
aktualne
289 000 zł
37.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
aktualne
289 000 zł
37.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7789.76 zł
Szczegóły oferty