calendar
Wyszukiwarka
Kielce
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Kielce

Znaleziono 511 ofert
aktualne
575 000 zł
58.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Uroczysko
aktualne
575 000 zł
58.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Uroczysko
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9762.31 zł
Szczegóły oferty
aktualne
697 000 zł
55.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Bocianek
aktualne
697 000 zł
55.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Bocianek
  • Piętro 12p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12493.28 zł
Szczegóły oferty
aktualne
269 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
aktualne
269 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7472.22 zł
Szczegóły oferty
aktualne
296 999 zł
32.18 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Szydłówek
aktualne
296 999 zł
32.18 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Szydłówek
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9229.3 zł
Szczegóły oferty
aktualne
690 490 zł
47.62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
aktualne
690 490 zł
47.62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 14500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
609 000 zł
58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Kochanowskiego
aktualne
609 000 zł
58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Kochanowskiego
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
445 000 zł
46.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
aktualne
445 000 zł
46.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9632.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
911 400 zł
98 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Kochanowskiego
aktualne
911 400 zł
98 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Kochanowskiego
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9300 zł
Szczegóły oferty
aktualne
556 848 zł
51.56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Pod Telegrafem
aktualne
556 848 zł
51.56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Pod Telegrafem
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10800 zł
Szczegóły oferty
aktualne
959 000 zł
71.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce
aktualne
959 000 zł
71.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 13446.44 zł
Szczegóły oferty
aktualne
612 915 zł
42.26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
aktualne
612 915 zł
42.26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
  • Piętro 14p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 14503.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
833 133 zł
92.57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
aktualne
833 133 zł
92.57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9000.03 zł
Szczegóły oferty