calendar
Wyszukiwarka
Kielce
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Kielce

Znaleziono 510 ofert
aktualne
458 000 zł
50.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Kochanowskiego
aktualne
458 000 zł
50.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Kochanowskiego
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8998.04 zł
Szczegóły oferty
aktualne
449 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
aktualne
449 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9760.87 zł
Szczegóły oferty
aktualne
359 000 zł
47.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Bocianek
aktualne
359 000 zł
47.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Bocianek
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7589.85 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 850 000 zł
102.06 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Sady
aktualne
1 850 000 zł
102.06 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Sady
  • Piętro 16p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 18126.59 zł
Szczegóły oferty
aktualne
600 000 zł
100.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
aktualne
600 000 zł
100.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5970.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
775 000 zł
81.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Ślichowice
aktualne
775 000 zł
81.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Ślichowice
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9509.2 zł
Szczegóły oferty
aktualne
309 900 zł
41.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
aktualne
309 900 zł
41.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7449.52 zł
Szczegóły oferty
aktualne
519 000 zł
71.43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
aktualne
519 000 zł
71.43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7265.85 zł
Szczegóły oferty
aktualne
579 000 zł
41.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
aktualne
579 000 zł
41.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 14019.37 zł
Szczegóły oferty
aktualne
295 000 zł
29.06 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Podkarczówka
aktualne
295 000 zł
29.06 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Podkarczówka
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 10151.41 zł
Szczegóły oferty
aktualne
569 000 zł
65.92 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Świętokrzyskie
aktualne
569 000 zł
65.92 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Świętokrzyskie
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8631.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
575 000 zł
58.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Uroczysko
aktualne
575 000 zł
58.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Uroczysko
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9762.31 zł
Szczegóły oferty