calendar
Wyszukiwarka
Kielce
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Kielce

Znaleziono 510 ofert
aktualne
658 440 zł
55.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
aktualne
658 440 zł
55.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11800 zł
Szczegóły oferty
aktualne
345 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
aktualne
345 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
51.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, os. Jagiellońskie
aktualne
399 000 zł
51.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, os. Jagiellońskie
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7799.06 zł
Szczegóły oferty
aktualne
460 000 zł
72.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce
aktualne
460 000 zł
72.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6327.37 zł
Szczegóły oferty
aktualne
526 794 zł
46.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Uroczysko
aktualne
526 794 zł
46.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Uroczysko
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11400 zł
Szczegóły oferty
aktualne
711 936 zł
69.12 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Uroczysko
aktualne
711 936 zł
69.12 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Uroczysko
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10300 zł
Szczegóły oferty
aktualne
414 125 zł
33.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Uroczysko
aktualne
414 125 zł
33.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Uroczysko
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
330 000 zł
47.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce
aktualne
330 000 zł
47.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce
  • Piętro 8p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6962.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 904 655 zł
154.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
aktualne
1 904 655 zł
154.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 7
  • Cena za m2 12300 zł
Szczegóły oferty
aktualne
339 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, os. Jagiellońskie
aktualne
339 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, os. Jagiellońskie
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7883.72 zł
Szczegóły oferty
aktualne
300 000 zł
38.56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Herby
aktualne
300 000 zł
38.56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Herby
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7780.08 zł
Szczegóły oferty
aktualne
380 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Czarnów
aktualne
380 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Czarnów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7600 zł
Szczegóły oferty