calendar
Wyszukiwarka
Kielce
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Kielce

Znaleziono 510 ofert
aktualne
317 422 zł
32.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
aktualne
317 422 zł
32.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9800 zł
Szczegóły oferty
aktualne
380 606 zł
40.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
aktualne
380 606 zł
40.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9400 zł
Szczegóły oferty
aktualne
406 782 zł
43.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
aktualne
406 782 zł
43.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9300 zł
Szczegóły oferty
aktualne
317 376 zł
33.06 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
aktualne
317 376 zł
33.06 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9600 zł
Szczegóły oferty
aktualne
304 110 zł
32.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
aktualne
304 110 zł
32.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9300 zł
Szczegóły oferty
aktualne
669 830 zł
68.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
aktualne
669 830 zł
68.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9800 zł
Szczegóły oferty
aktualne
269 000 zł
31.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Szydłówek
aktualne
269 000 zł
31.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Szydłówek
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 8432.6 zł
Szczegóły oferty
aktualne
290 000 zł
37.58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Herby
aktualne
290 000 zł
37.58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Herby
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7716.87 zł
Szczegóły oferty
aktualne
635 000 zł
81.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Herby
aktualne
635 000 zł
81.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Herby
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7816.35 zł
Szczegóły oferty
aktualne
345 000 zł
43.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Herby
aktualne
345 000 zł
43.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Herby
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7901.97 zł
Szczegóły oferty
aktualne
823 676 zł
82.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Czarnów
aktualne
823 676 zł
82.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Czarnów
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9990 zł
Szczegóły oferty
aktualne
433 136 zł
40.48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Czarnów
aktualne
433 136 zł
40.48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Czarnów
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10700 zł
Szczegóły oferty