calendar
Wyszukiwarka
Kielce
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Kielce

Znaleziono 510 ofert
aktualne
480 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
aktualne
480 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
579 700 zł
52.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
aktualne
579 700 zł
52.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
493 200 zł
41.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
aktualne
493 200 zł
41.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
579 700 zł
52.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
aktualne
579 700 zł
52.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
493 200 zł
41.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
aktualne
493 200 zł
41.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
912 600 zł
76.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Pod Telegrafem
aktualne
912 600 zł
76.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Pod Telegrafem
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 12000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
740 040 zł
61.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Pod Telegrafem
aktualne
740 040 zł
61.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Pod Telegrafem
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
665 400 zł
55.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Pod Telegrafem
aktualne
665 400 zł
55.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Pod Telegrafem
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 330 125 zł
106.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
aktualne
1 330 125 zł
106.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 6
  • Cena za m2 12500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
937 472 zł
73.58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
aktualne
937 472 zł
73.58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12740.85 zł
Szczegóły oferty
aktualne
913 320 zł
76.11 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Pod Telegrafem
aktualne
913 320 zł
76.11 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Pod Telegrafem
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 12000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
772 560 zł
64.38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Pod Telegrafem
aktualne
772 560 zł
64.38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Pod Telegrafem
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12000 zł
Szczegóły oferty