calendar
Wyszukiwarka
Kielce
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Kielce

Znaleziono 510 ofert
aktualne
669 830 zł
68.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
aktualne
669 830 zł
68.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9800 zł
Szczegóły oferty
aktualne
614 068 zł
62.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
aktualne
614 068 zł
62.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9800 zł
Szczegóły oferty
aktualne
470 880 zł
58.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
aktualne
470 880 zł
58.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Na Stoku
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 061 837 zł
89.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
aktualne
1 061 837 zł
89.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 11900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
778 360 zł
70.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
aktualne
778 360 zł
70.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
808 440 zł
67.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Pod Telegrafem
aktualne
808 440 zł
67.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Pod Telegrafem
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 12000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
757 380 zł
58.26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Baranówek
aktualne
757 380 zł
58.26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Baranówek
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 13000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
880 230 zł
67.71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Baranówek
aktualne
880 230 zł
67.71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Baranówek
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 13000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
763 750 zł
58.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Baranówek
aktualne
763 750 zł
58.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Baranówek
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 13000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
340 000 zł
37.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
aktualne
340 000 zł
37.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, KSM
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9103.08 zł
Szczegóły oferty
aktualne
829 000 zł
105.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Pod Dalnią
aktualne
829 000 zł
105.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Pod Dalnią
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7869.76 zł
Szczegóły oferty
aktualne
829 000 zł
105.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Pod Dalnią
aktualne
829 000 zł
105.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kielce, Pod Dalnią
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7869.76 zł
Szczegóły oferty