calendar
Wyszukiwarka
Olecko
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Olecko

Znaleziono 28 ofert
aktualne
220 000 zł
54.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko, Olecko
aktualne
220 000 zł
54.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko, Olecko
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4029.3 zł
Szczegóły oferty
aktualne
220 000 zł
59.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko, Olecko
aktualne
220 000 zł
59.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko, Olecko
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3672.79 zł
Szczegóły oferty
aktualne
120 000 zł
40.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko, Olecko
aktualne
120 000 zł
40.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko, Olecko
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 2969.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
289 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko, Olecko
aktualne
289 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko, Olecko
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4587.3 zł
Szczegóły oferty
aktualne
350 000 zł
38.28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko
aktualne
350 000 zł
38.28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9143.16 zł
Szczegóły oferty
aktualne
351 459 zł
43.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko, Olecko
aktualne
351 459 zł
43.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko, Olecko
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8100 zł
Szczegóły oferty
aktualne
680 000 zł
78.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko, Olecko
aktualne
680 000 zł
78.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko, Olecko
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8618.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
149 000 zł
36.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko, Olecko
aktualne
149 000 zł
36.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko, Olecko
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4104.68 zł
Szczegóły oferty
aktualne
169 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko
aktualne
169 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3520.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
33.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko
aktualne
299 000 zł
33.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9003.31 zł
Szczegóły oferty
aktualne
418 000 zł
55.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko, Olecko
aktualne
418 000 zł
55.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko, Olecko
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7500.45 zł
Szczegóły oferty
aktualne
194 000 zł
36.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko
aktualne
194 000 zł
36.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5344.35 zł
Szczegóły oferty