calendar
Wyszukiwarka
Olecko
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Olecko

Znaleziono 28 ofert
aktualne
379 000 zł
50.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko, Olecko
aktualne
379 000 zł
50.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko, Olecko
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7512.39 zł
Szczegóły oferty
aktualne
290 000 zł
39.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko, Olecko
aktualne
290 000 zł
39.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko, Olecko
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7399.85 zł
Szczegóły oferty
aktualne
266 000 zł
48.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko, Olecko
aktualne
266 000 zł
48.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko, Olecko
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5484.54 zł
Szczegóły oferty
aktualne
157 684 zł
48.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko, Olecko
aktualne
157 684 zł
48.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko, Olecko
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3264 zł
Szczegóły oferty
aktualne
269 000 zł
53.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko, Olecko
aktualne
269 000 zł
53.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko, Olecko
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5018.66 zł
Szczegóły oferty
aktualne
250 000 zł
31.59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko, Olecko
aktualne
250 000 zł
31.59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko, Olecko
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7913.9 zł
Szczegóły oferty
aktualne
189 000 zł
34.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko, Olecko
aktualne
189 000 zł
34.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko, Olecko
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5494.19 zł
Szczegóły oferty
aktualne
793 000 zł
88.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko, Olecko
aktualne
793 000 zł
88.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko, Olecko
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8995.01 zł
Szczegóły oferty
aktualne
145 000 zł
23.59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko, Olecko
aktualne
145 000 zł
23.59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko, Olecko
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6146.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
440 000 zł
55.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko, Olecko
aktualne
440 000 zł
55.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko, Olecko
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7895.21 zł
Szczegóły oferty
aktualne
368 469 zł
45.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko, Olecko
aktualne
368 469 zł
45.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko, Olecko
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8100 zł
Szczegóły oferty
aktualne
245 000 zł
48.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko, Olecko
aktualne
245 000 zł
48.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olecko, Olecko
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5052.59 zł
Szczegóły oferty