Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Olsztyn
Znaleziono 234 ofert

417 000 zł
60.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 6903.97 zł
Szczegóły oferty

1 181 510 zł
107.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Dajtki
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 11000 zł
Szczegóły oferty

582 388 zł
73.72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Dajtki
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 7900 zł
Szczegóły oferty

339 848 zł
36.94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Dajtki
Piętro 1p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 9200 zł
Szczegóły oferty

599 000 zł
64.43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
Piętro wysoki parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 9296.91 zł
Szczegóły oferty

229 000 zł
33.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
Piętro 1p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 6835.82 zł
Szczegóły oferty

445 001 zł
41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
Piętro 5p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 10853.68 zł
Szczegóły oferty

288 000 zł
32.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Pojezierze
Piętro 9p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 8902.63 zł
Szczegóły oferty

283 000 zł
32.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Pojezierze
Piętro 6p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 8748.07 zł
Szczegóły oferty

273 000 zł
32.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Pojezierze
Piętro 9p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 8452.01 zł
Szczegóły oferty

389 000 zł
46.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 8294.24 zł
Szczegóły oferty

269 000 zł
32.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 8328.17 zł
Szczegóły oferty