calendar
Wyszukiwarka
Olsztyn
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Olsztyn

Znaleziono 234 ofert
aktualne
669 000 zł
73.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Pieczewo
aktualne
669 000 zł
73.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Pieczewo
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9139.34 zł
Szczegóły oferty
aktualne
519 000 zł
44.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Podgrodzie
aktualne
519 000 zł
44.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Podgrodzie
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11559.02 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
72.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Nagórki
aktualne
599 000 zł
72.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Nagórki
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8228.02 zł
Szczegóły oferty
aktualne
489 000 zł
64.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Podgrodzie
aktualne
489 000 zł
64.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Podgrodzie
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7542.8 zł
Szczegóły oferty
aktualne
489 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Osiedle Generałów
aktualne
489 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Osiedle Generałów
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9780 zł
Szczegóły oferty
aktualne
899 000 zł
157 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Zatorze
aktualne
899 000 zł
157 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Zatorze
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5726.11 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
80.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Grunwaldzkie
aktualne
599 000 zł
80.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Grunwaldzkie
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7440.99 zł
Szczegóły oferty
aktualne
389 000 zł
37.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Jaroty
aktualne
389 000 zł
37.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Jaroty
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10401.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
48.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Pojezierze
aktualne
399 000 zł
48.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Pojezierze
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8295.22 zł
Szczegóły oferty
aktualne
749 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Centrum
aktualne
749 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Centrum
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 16644.44 zł
Szczegóły oferty
aktualne
379 000 zł
52.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Zatorze
aktualne
379 000 zł
52.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Zatorze
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7232.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
649 000 zł
72.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
aktualne
649 000 zł
72.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8988.92 zł
Szczegóły oferty