Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Olsztyn
Znaleziono 234 ofert

615 000 zł
57.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Osiedle Generałów
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 10761.15 zł
Szczegóły oferty

329 000 zł
36.68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
Piętro 4p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 8969.47 zł
Szczegóły oferty

649 000 zł
74.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Zatorze
Piętro 3p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 8734.86 zł
Szczegóły oferty

469 000 zł
47.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Jaroty
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 9791.23 zł
Szczegóły oferty

429 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Podgrodzie
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 8937.5 zł
Szczegóły oferty

440 000 zł
58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Kormoran
Piętro 4p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 7586.21 zł
Szczegóły oferty

499 000 zł
34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 14676.47 zł
Szczegóły oferty

599 000 zł
55.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Jaroty
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 10827.91 zł
Szczegóły oferty

379 000 zł
48.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Kormoran
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 7867.97 zł
Szczegóły oferty

849 000 zł
66.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 12766.92 zł
Szczegóły oferty

424 000 zł
48.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Pojezierze
Piętro 5p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 8814.97 zł
Szczegóły oferty

440 000 zł
47.01 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 9359.71 zł
Szczegóły oferty