Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Olsztyn
Znaleziono 234 ofert

799 999 zł
85.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
Liczba pokoi 4
Cena za m2 9345.78 zł
Szczegóły oferty

600 000 zł
26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Likusy
Piętro parter
Liczba pokoi 1
Cena za m2 23076.92 zł
Szczegóły oferty

615 000 zł
64.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Kormoran
Piętro 3p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 9557.11 zł
Szczegóły oferty

489 000 zł
48.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Nagórki
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 10041.07 zł
Szczegóły oferty

599 000 zł
74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Kościuszki
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 8094.59 zł
Szczegóły oferty

549 000 zł
72.57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Kormoran
Piętro 2p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 7565.11 zł
Szczegóły oferty

429 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Jaroty
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 8937.5 zł
Szczegóły oferty

529 000 zł
52.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Jaroty
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 10057.03 zł
Szczegóły oferty

389 000 zł
37.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Zatorze
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 10291.01 zł
Szczegóły oferty

620 000 zł
51.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Centrum
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 12102.28 zł
Szczegóły oferty

429 000 zł
44.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Jaroty
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 9554.57 zł
Szczegóły oferty

460 000 zł
39.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Centrum
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 11557.79 zł
Szczegóły oferty